PENZIÓN BOJNICE – VAŠE UBYTOVANIE V BOJNICIACH

Či už prichádzate do Bojníc za oddychom, zábavou alebo pracovne, náš Penzión je ideálnym miestom pre Váš pobyt.

Ubytujte sa u nás, vyrazte za poznávaním mesta alebo za povinnosťami a v noci si oddýchnite po zážitkami preplnenom dni. Ráno Vám pripravíme výdatné raňajky a ďalší pekný deň sa môže začať.

Penzión Bojnice - ubytovanie, stravovanie

Rezervujte si svoju izbu ešte dnes!

Novinky a akcie Penzióna Bojnice

10. Sep 2017

Zľava s EGO Card

EGO Card zľava 5% na ubytovanie

Zľavu 5% na ubytovanie poskytneme každému držiteľovi karty EGO Card.  Zľavu získate, ak sa preukážete kartou EGO Card počas check-inu.

EGO Card je zľavová karta,  s ktorou získate zľavy nie len u nás, ale aj na tisícoch obchodných miestach na Slovensku. Objednať si ju môžete na www.egocard.eu

27. Oct 2016

UBYTOVANIE BUSINESS

jednolozkova izba Penzion Bojnice

Hľadáte ubytovanie pre svojich obchodných partnerov, zamestnancov alebo kolegov na pracovných/služobných cestách? Aj tento rok Vám ponúkame UBYTOVANIE BUSINESS na krátke aj dlhšie pracovné pobyty.

UBYTOVANIE BUSINESS od 25 EUR/izba/noc  obsahuje

-ubytovanie v jednolôžkovej izbe, raňajky, parkovanie, wi-fi pripojenie, mestský poplatok, tichá lokalita, výhodná poloha Bojnice a Prievidza.

K dispozícii sú aj dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Raňajky formou švédskych stolov servírujeme od 7:00hod, pri skorších odchodoch Vám pripravíme raňajkový balíček. V ponuke je aj ubytovanie bez raňajok od 21 eur/izba/noc. Pri pobytoch na 3 a viac nocí, alebo pri dlhodobom ubytovaní poskytujeme 10% zľavu.

Pre viac informácií alebo rezerváciu nás kontaktujte telefonicky na tel.č. 0907 043 077 alebo emailom na info@penzionbojnice.sk

 

Tešíme sa na spoluprácu

 

Tím Penziónu Bojnice

30. Jan 2016

VALENTÍN V BOJNICIACH

Valentinsky pobyt v Bojniciach

Valentín sa blíži, príďte si užiť romantický víkend do Bojníc!  Zarezervujte si Valentínsky pobyt v Penzióne Bojnice a využite zľavy na ubytovanie a služby až do výšky 20%

Valentínsky pobyt v Penzióne Bojnice zahŕňa:  ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe , raňajky formou švédskych stolov,  10% zľavu v reštaurácii Biograf, 20% zľavu v kaviarni Cofee Place, 15% zľavu vo wellness Hotela Pod Zámkom, Valentínske prekvapenie na izbe, parkovanie, Wi-Fi, kúpeľný poplatok.

Cena pobytu je 30 eur za osobu. Cena platí pri obsadení izby 2 platiacimi osobami. Každá ďalšia noc je za cenu 15 eur/osoba/noc. Rezervovať môžete telefonicky, emailom alebo priamo cez našu stránku >>>> cenník a rezervácia/balíčky

No a prečo práve Bojnice? Historické mestečko, romantický Bojnický Zámok a Valentínske nočné prehliadky, romantická večera v reštaurácii Biograf, kaviarničky, krásne prostredie Bojnických Kúpeľov ale aj možnosti relaxu, oddychu a wellnesu sú tie pravé dôvody na skvelý romantický víkend. Prekvapte svoju polovičku a zorganizujte si výlet do Bojníc na Valentínsky víkend 12.- 14. 2.2016. Ak potrebujete poradiť s programom alebo rôznymi tipmi na víkend, neváhajte nás kontaktovať :)

Čítajte ďalšie novinky